;
Projekt dofinansowany ze środków programu "Fundusz Inicjatyw Obywatelskich-Mazowsze Lokalnie" realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My.

Projekty

MŁODZIEŻ NIE ZGADZA SIĘ NA NEPOTYZM

[Projekty] poniedziałek, 29 maja 2017

W dniach 08.03-04.04.2017 nasz projekt „Młodzież nie zgadza się na nepotyzm” brał udział w konkursie organizowanym przez sklepy Tesco. Mimo, że zdobyliśmy 2434 głosy, nie udało się wygrać. Bardzo dziękujemy za oddane na nas głosy. Zamierzamy ten projekt i tak zrealizować- będziemy szukać na to środków z innych źródeł.

Pobierz plik w formacie .pdf
 więcej

Pozwólcie, że zapytam

[Projekty] środa, 29 kwietnia 2015

Celami tego mini projektu będą:

  1. Sprawdzenie, czy Starostwa Powiatowe w Województwie Mazowieckim respektują obywatelskie prawo dostępu do informacji publicznej. Ustalenie, które Starostwa tego prawa nie realizują i nie szanują.

  1. Poprawa transparentności funkcjonowania Starostw Powiatowych w Województwie Mazowieckim między innymi poprzez przypomnienie im, iż podlegają obywatelskiej kontroli.

 więcej

Chcemy móc działać!

[Projekty] sobota, 29 listopada 2014

Projekt CHCEMY MÓC DZIAŁAĆ! został dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach programu FIO-Mazowsze Lokalnie.
Są to pierwsze środki na działalność jakie udało się nam pozyskać. więcej